HAKKIMIZDA

Yönetim kurulu başkanımız sn. Rıfat Kılavuzoğlu önderliğinde 1991 yılında, açık hava  reklamcılığı ile giriş yaptığımız piyasa serüvenimize 2009 yılında AR-GE çalışmalarını başlatarak Fiberglass, konik direk üretimi ile devam ettik.

Başlangıçta bayrak direği üreticisi olarak girdiğimiz sektörde, sonrasında kamera ve aydınlatma direkleri, ve Fiberglass’dan yapılan birçok ürünü, üretim bandımıza dahil ederek, ürün yelpazemizi genişlettik.

Şimdilerde Türkiye’nin bu segmentte tek yerli üreticisi olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla yurtiçi ve yurtdışında hizmet vermeye devam etmekteyiz…

MİSYONUMUZ

Amacımız yerli üretim sektöründe farklı ve yeni bir ürünü geliştirerek ve üretim ağını genişleterek hem yurtiçi hem de ihracat alanında sürdürebilirliği sağlayan bir marka olabilmektir.

NEDEN FİBERGLASS DİREK?

Fiberglass direk ürünümüz İ.T.Ü dayanıklılık testlerinden başarıyla geçmiş olup, saatte 140 km/h hızda rüzgara karşı dayanıklı olup kırılmama ve muadil ürünlere oranla 4/3 daha hafif olma ve paslanmama özelliği ile sektörde cazibe merkezi haline gelmiştir..

Fiberglass direk yalıtkanlığı ile metal direklerde sıkça karşılaştığımızı elektrik kaçağı kaynaklı kazaları ortadan kaldırması ve hafifliği sebebi ile olası arızalarda vinç gerektirmeden yatırma yolu ile bir kişinin sorunun çözülebilmesi gibi unsurlar göz önüne alındığında, tek başına bir tercih sebebi olmaya adaydır..